Нове в законодавстві

Організація земельних торгів. За тиждень з 6 до 13 листопада 2015 року головні управління Держгеокадастру в областях включили до переліку земельних ділянок державної власності, права оренди на які можуть бути реалізовані на земельних торгах, 16 земельних ділянок. Загальна площа запропонованих земельних ділянок становить 256,74 гектара. З них: у Волинській області до переліку додано 9 ділянок (181,41 га), у Миколаївській та в Одеській – по 3 (59 га та 11 га), у Запорізькій – 1 наділ (5,33 га).

Усього станом на 13 листопада 2015 року перелік включає 4 878 земельних ділянок загальною площею 101 924,24 гектара. Виконавців торгів наразі визначено для 3 118 з них.

 

Виділення землі учасникам АТО. За тиждень в Україні прийнято 1497 рішень про виділення земельних ділянок учасникам АТО та родинам загиблих воїнів. Найбільше рішень прийнято у Київській – 285, Вінницькій – 267, Харківській – 155, Чернівецькій – 119 областях.

За тиждень учасникам АТО відведено 690 земельних ділянок загальною площею 286,51 гектара. Найбільше ділянок відведено у Харківській – 153, Волинській – 131, Житомирській – 97, Вінницькій – 80 областях.

 

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори протягом тижня зареєстрували 17 424 земельні ділянки та видали 19 885 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Усього з початку року за заявами громадян зареєстровано 638 575 земельних ділянок та видано 827 963 витяги з кадастрової системи про земельну ділянку.

 

Конференція

22 жовтня 2015 року у ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» відбулася конференція за результатами проходження виробничої технологічної практики студентами спеціальності 5.08010102 «Землевпорядкування» «Впевненим кроком від теорії до практики» за участю студентів, викладачів і керівників практик від виробництва.

Основна мета проведення конференції полягала у підведенні підсумків проходження практики, підвищенні якості підготовки фахівців, обміну досвідом, враженнями, поєднання теоретичного матеріалу з реальним життям – виробництвом.

Учасниками конференції виступили студенти гр.ЗВ9112 - Величко А., Римаренко В., Горбань К., Полещук Л, Пірог Р., Біла О., які представили результати виконання програми практики у формі звітів, презентацій та відеофільмів. Також у конференції прийняли участь колишні випускники коледжу, керівники практики від виробництва Аммосов О.Г. – в.о.начальника відділу Держгеокадастру в Чаплинському районі і Дорошенко І.В. – технік землевпорядник Каховської філії ТОВ «Альянс». Вони підготували цікаві виступи, відзначили високий рівень професійної підготовки студентів і подарували навчальному закладу 2 теодоліти і підручники.

Підготувала та провела конференцію керівник виробничої технологічної практики Новаковська Олена Анатоліївна.

Учасники і студенти, які були присутні на конференції, отримали багато цікавої та актуальної інформації, що неодмінно буде корисним у подальшому науковому процесі. 

Студенти прийняли активну участь у підведенні підсумків конференції, вступали в дискусії, відстоювали власні думки.

У заключних виступах присутні схвалили досвід проведення таких конференцій, наголосили на їх високому рівні організації та висловили сподівання щодо подальшої плідної співпраці.

Роботу конференції продовжило засідання круглого столу викладачів спеціальних дисциплін спеціальності «Землевпорядкування», які разом із завідуючою відділенням Вітовщик О.А обговорили проблемні питання та пропозиції щодо покращення стану проходження виробничої технологічної практики.  


     


Догана


03.11.15 відбулося засідання №3 ради профілактики відділення «Правознавство та Землевпорядкування»

 За участю: завідуючої відділенням Вітовщик О.А.,; викладачів спец. дисциплін НоваковськоїО.А., Самойленко О.І., Вачаєвої О.В., Довбні В.О., Решетнік С.Й.,    Коваль С.В., куратора гр.ЗВ9113;

Запрошені студенти: Касьяненко О. (ЗВ 3115); Козлова Д., Грабенко Е., (ЗВ 9112); Морозов С., Федаш О., Васильчук Д., Вишневецький Б., (ЗВ 9113).

Розглядались питання:

1.Порушення правил поведінки студентами.

2.Розгляд стану  успішності і відвідування занять студентами.

Слухали:

1.Вітовщик О.А., про порушення правил поведінки студенткою Касьяненко О.

2.Куратора групи Коваль С.В. з інформацією про , систематичні пропуски занять з неповажних причин і погану успішність студентів гр.ЗВ 9113.

2.Виступ викладача Довбні В.О. про систематичне невиконання практичних робіт студентами Морозов С., Федаш О., Васильчук Д., Вишневецький Б., (ЗВ 9113).

3.Виступ викладача Новаковської О.А. про постійну непідготовку до практичних робіт студентів Морозов С., Федаш О., Васильчук Д., Вишневецький Б., (ЗВ 9113).

4.Виступ викладача Решетнік С.Й. про систематичне невиконання практичних робіт студентами Морозов С., Федаш О., Васильчук Д., Вишневецький Б., (ЗВ 9113).

6.Виступ викладача Вачаєвої О.В. про семестрові заборгованості  і нескладання сесії студентів Козлова Д., Грабенко Е., (ЗВ 9112)

Ухвалили:

1. Куратору Новаковській О.А. провести бесіду про правила поведінки студентів у коледжі і повідомити батьків Касьяненко О.

2. Винести догану студентам Морозов С., Федаш О., Васильчук Д., Вишневецький Б., (ЗВ 9113).

3. Повідомити батьків студентів Морозов С., Федаш О., Васильчук Д., Вишневецький Б., (ЗВ 9113) про пропуски занять і невиконання навчальних завдань.

4. Студентці  Козловій Д., (ЗВ 9112) виправити всі двійки та відпрацювати прогули занять до 06.11.15.

5. Студенту Грабенко Е., (ЗВ 9112) виправити всі двійки та відпрацювати прогули занять до 10.11.15.